16. – 18. jaanuar kujunes eriliseks nädalavahetuseks mitmele noorele Toronto eesti võrkpallurile.
Esiteks teenis Chicagos, USAs toimunud "Boys Winter Championship" võrkpallisuurturniiril Kenni Dobson koos Mississauga "Pakmen U18" (18 a. ja nooremad) klubi võistkonnaga kuldmedali!
Pakmen18 meeskond Chicagos toimunud suurturniiril.
Pildil on Kenni Dobson esireas vasakult neljas.

Võitlustules olid 62 Põhja-Ameerika tippklubi vastavas vanusegrupis ning kolmepäevases turniirigraafikus teenisid “Pakmen”‘i noormehed 10 võitu ilma kaotuseta. Pärast kahepäevast pingelist eelvoorude mänguseeriat, oli “Pakmen”pühapäeval poolfinaalis vastamisi turniiri esimese asetusega “Baja” võistkonnaga Costa Mesast (CA), keda “Pakmen” võitis napilt 2:1 (26-24, 23-25, 15-13).

Turniiri finaalis oli vastaseks turniiri teise asetusega “High Performance St Louis” võistkond, kelle “Pakmen” alistas 2:1 (20-25, 25-19, 15-10) ja sellega oli kuldmedal ja “Boys Winter Championship” meistritiitel välja teenitud.

Samal nädalavahetusel toimus Rochesteris (NY) “Can-Am Invitational” turniir, kus osalesid 17 a ja nooremate vanusegrupi divisjonis 30 võistkonda USAst ning Kanadast. Võistlejate hulgas olid ka Tomas Sõrra ning Jak Paterson, kes kuulusid Mississauga “Pakmen U17” klubivõistkonda. Nagu nende vanemad klubivennad Chicagos, tegid “Pakmen U17” poisid “puhta töö” Rochesteri turniiril. Kokkuvõttes ei loovutanud turniiri jooksul “Pakmen” ühtegi mängu. Poolfinaalis alistas “Pakmen” tulemusega 2:0 (25-18, 25-20) “Eden Mizuno, N.Y.” võistkonna ning finaalis Puerto Rico võistkonna 2:0 (25-17, 25-18).

Jõekääru-Kalevi võrkpallilaagri poolt avaldame palju õnne Kennile, Tomasele ja Jak'ile nende suursaavutuste puhul ning soovime jõudu ja jaksu eelolevateks võistlusteks.

Talentide plejaad ei lõpe ülalnimetatud kolme võrkpallitähega. Lisaks võistlevad Ontario võrkpalliliidus veel 14 Jõekääru-Kalevi võrkpallilaagris osalenud sportlast erinevate klubide võistkondades. Soovime neile samuti edu eeloleva hooaja turniiridel.

Loodame kõiki jällegi näha 2015. a. Jõekääru-Kalevi võrkpallilaagris 26. – 31. juulini. Laagri kohta saab informatsiooni: www.joekaaru.com